Текст на день народження , листівки / день народження

тенденція завжди нав\'язати свою істину - ознака вульгарного розуму.
основні принципи лібералізму нічого жорсткого, ніж раз і назавжди дати закон. Його основна теза, що закликали до більш широкого використання касаційної спільноти природних процесів і, наскільки це можливо, вдатися до менш примусу, нескінченно корисна випадках різноманітності.

зароджується пристрасті і пригнічує видно всім, щасливе кохання не знає, як приховати.
людина потребує зовнішнього благополуччя, тому що всі люди природа самодостатності, так що він може зробити лише віддзеркалення - людина має потребу в здоровому тілі, продукти харчування та інші зручності.
гарний тільки правду. Напівправди нічого не варті.
я поїхав на літню ніч Їх овець підходять: Золота ніч Святого Іоанна роси, Для його білими.
Ми любимо своїх дітей з тієї простої причини, що ми створюємо їх. Але є й інший вид продукції, це також видно з нас і не менш гідні: тому що ми створюємо з духу, мужності і знань набагато благородніше і більше ставитися до нас, ніж те, що ми створюємо реальний, ці істоти ми в той же час є батько і мати нашої розумової діяльності набагато важче досягти, і якщо вони хороші успіхи, ми, можливо, набагато більш почесно. У хороших якостей наших дітей є їх більше, ніж наші гідності, нашу роль в дуже маленькою, а нашим дітям дух красу, чарівність і цінність наших власних заслуг.
, хто дожив до сорока років, може призвести тільки до оточуючих вороже усунув людина.
найбільший недолік - не знають про його винність.
жінка, одягнена з людиною, у зв\'язку з їх бажанням роздягнутися.

Текст на день народження , листівки / день народження