Текст на день народження , листівки / день народження

Візьміть Jānīti, Меллі коня Apjāj моє житнє поле: Вчора була сильна буря, Nemaitāja або квіти.
нерозумно самозабезпечення зневажати і засуджувати як помилкове те, що ми, здається, не виключено, що цей порок дуже поширений серед людей, які думають, що вони мають деякі знання більш загальних знань.

Надія - доброякісна брехня: розчарування, коли гнів бере над нами, але в цілому без надії не може бути поданий.
Cildenāka дію відмови від задоволення задоволення піднятися вище, отримати на своє рабство.
Все, що говорить , що розум може бути переведена на всі мови всіх\r
Коли друзі можуть чекати протягом усього дня на корточках nesūrojoties сходах , це терпіння , але коли після трьох доган sadusmojamies - це не терпіння.
істини і краси схожі тим, що найсерйознішим випробуванням приходить вони обидва гарні, але хибних і кований підступний блимати не може або переглянути, не надто ретельного спостереження.
Як людина, яка тільки обов\'язки тільки до ближнього, і всі допомагають nepastiepjot боку, поки не виконає всі свої зобов\'язання, а також громадськості, усі права та обов\'язки опікуна, ваш наскільки це можливо, адаптації до часів і обставин, то прагнуть прийти на допомогу відсутність обмеження та зупинення наскільки це можливо, в тяжкому становищі завжди розраду показують співчуття і великодушність. Так, я сказав, і завжди повторюю, що країна повинна бути у вашому серці.
Сім\'я починається з дітей.
Для неозброєного стрибок галузі Його спосіб життя Приносить нам невідома

Текст на день народження , листівки / день народження