Текст на день народження , листівки / день народження

не його. Час, щоб витягнути нас на, Ми живемо наше життя. Він помер, але neaizgājis, Він сам залишив між нами. Що за дивна сила в ньому живе, Якби він завжди так сумно.
довкола нас вібрує під усьому світі, розум, який містить всю мудрість, ідеї і досвіду, які коли-небудь існували.

Любов благородні і найкращі почуття. Де вона живе, вона Основні і найблагородніші цілі і найкращі почуття. Хто любить не можуть відчувати ненависть ніхто не може ревнувати. Почуття любові, яка з\'являється з зовнішнім злом, то він отримує справжнє значення любити, але егоїзм підвидів, любов до бідності.
Ми не можемо жити без любові. Без любові ми так молоді Без любові курили його від усіх нагрівачів, ми не можемо різати хліб з розмитим ножем.
сучасної демократії є тільки один небезпечний ворог - добрий монарх.
Наша головна мета в цьому житті - допомагати іншим людям. Якщо ви не в змозі допомогти їм, принаймні nekaitējat.
занадто чоловічими словами, це так само, як підлий вчинок.
Вночі я називаю маленького села на поховання здавалося, що ми чуємо не впадати у відчай, але соромиться і ніжний тріумфування. Виклик ж Голос звучав похорони і хрестини, ще раз, iejundīja зміна поколінь. І тільки світ гостем цього звуку, який відзначався старий селянського союзу з землею.
Наша любов до природи можна пояснити, серед іншого, той факт, що природа нас не відчуваю ніякої ненависті, ні заздрості.
Якщо неприємність сталася в житті, і ви знайдете пояснення - ви відразу відчуєте себе полегшення.

Текст на день народження , листівки / день народження